La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 968 Culés

4

Oglądam właśnie zdjęcia z Camp Nou i jakość murawy zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze mnie zastanawia dlaczego niektóre drużyny jak Barca, Leicester mają tak dobrze przyszykowane murawy a wciąż są drużyny pokroju Chelsea, Lecha gdzie te murawy są czasami naprawdę kiepskie.

konto usunięte

29

@liseek94 Drużyny pokroju Chelsea, Lecha XDD Szanuję

konto usunięte

39

@liseek94 Bardzo ładnie ukryty hejt na Chelsea. Sznujem

0

@Darwin Podałem akurat drużyny ktorych mecze widziałem i przyszły mi jako pierwsze do głowy, jest też sporo drużyn z Włoch czy Hiszpanii gdzie jakość murawy jest kiepska ale ciężko mi tak z głowy wymienić konkretne, musiałbym odświeżyć mecze

2

@krzychu1526 Nie mam nic do Chelsea akurat, jeśli kogoś z Anglii mam hejtowac to United ale Chelsea nawet lubię :D

0

@liseek94 To nie pisz, że to ta sama półka xd

konto usunięte

4

@liseek94 No ja też do Chelsea nic nie mam... nawet szacunku. Niech zdychają XDD

0

@Katalończyk 99 Owszem, od drużyny grajacej w europejskich pucharach powinno się wymagać dobrego boiska jak od innych lepszych finansowo zespołów z Anglii czy Hiszpanii. Inaczej wykopac za drzwi, stadion zaorać i kazać stawiać na nowo z normalnym stanem boiska. Tyle

2

@liseek94 W Barcelonie mieslismy Xaviego najlepszego ogrodnika wsrod pilkarzy i najlepszego pilkarza wsrod ogrodników,wiec Jego duch dalej unosi sie na Camp Nou;) A tak na powaznie wg Mnie wszystko zalezy od ludzi ich wiedzy, doswiadczenia, pasji, a takze technologii, sprzetu itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?