La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

0

Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560 ma ktos takiego tableta? Mam kilka pytan.

0

@MarcinVeB4 Mój tata z niego korzysta od ponad roku, może coś pomogę.

0

@Striker Znaczy mam zamiar jutro go kupic i mam kilka pytan. Czy bateria dlugo trzyma? Jaka jest jakosc filmow ogladanych w sieci np na Cda? Czy sie zawiesza?

0

@MarcinVeB4 Do baterii w sumie nie mam zastrzeżeń, trzyma tak jak się można spodziewać po tablecie w tej cenie. Jakość obrazu jest w porządku, znaczy jak na wyświetlacz 1280x800 wiadomo, FullHD nie bedzie.
Zawiesić się potrafi jak mu odpalisz kilka appek na raz, ma 1,5GB ramu co dzisiaj już jest dość słabym wynikiem, ale jak nie będziesz szaleć i go nie zapełnisz od razu danymi to nie powinien specjalnie się "zastanawiać".
Pamiętaj że ten model nie ma modemu 3G i internet tylko po wi-fi. Wersja z 3G jest bodaj 100zl droższa
Generalnie no ten tablet ma wszystko czego można się spodziewać w tej cenie, jak coś lepszego to już musisz dołożyć.

0

@Striker Okej dzieki :) Mysle jeszcze nad tym modelem Huawei MediaPad T3 10 16GB Wi-Fi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?