- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2217 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2217 Culés
0
Polecam obejrzeć ten film. Ludzie opowiadają o stracie dziecka, ale osobiście uważam to za przesadę, bo mówią, że na pogrzebie czyli się jak na ślubie, weselii itp. oraz że modlili się o wskrzeszenie martwego, źle wykształconego dziecka z masą wad genetycznych i z zerową szansą na przeżycie. Czekam na wasze wnioski :)
4
@DonMatteo901 Dałem radę obejrzeć 25 sekund ;) Nie jestem w stanie słuchać kobiety, która z uśmiechem na ustach (niemal) mówi, że straciła dwoje dzieci....
Moja chrzestna straciła syna, co prawda nie w końcowym stadium ciąży, tylko 18latka, także emocje na pewno nieporównywalnie większe, acz wydaje mi się, że jednak podobne, przynajmniej w swojej naturze. Widziałem co Ona przeżywała i dalej przeżywa mimo że minęło prawie 8lat. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić żeby w ogóle o tym mówiła, a już na pewno nie w taki sposób.
Przepraszam, że komentuję, nie oglądając całej treści, ale nie jestem w stanie. Fanatyzm religijny to straszna rzecz.
1
@DonMatteo901 Kiedyś ta bańka uśmiechu pęknie. Mam nadzieje, że to nie skończy się tragedią.
0
@DonMatteo901 Jedni z uśmiechem na ustach opowiadają o stracie dziecka, drudzy z uśmiechem na ustach opowiadają o uldze po "pozbyciu się" dziecka poprzez aborcję. I jedni i drudzy CHORZY I OBRZYDLIWI.
Słyszałem o przypadkach, kiedy rodzice po utracie dziecka (głównie niedoszłe matki) zachowywali się w podobny sposób, ale to na skutek urazu psychicznego. Tutaj chyba na psychiatrę już za późno.
Z drugiej strony ciekawi mnie, jak byliby postrzegani, gdyby byli wyznawcami innej religii.
0
@DonMatteo901 Co to za nawiedzeni ludzie?
0
@DonMatteo901 Intonacja i sposób mówienia jakby im lody upadły na chodnik. No trochę przykro, ale w sumie to można kupić nowe, nie? :/