La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

0

W UPC Polsat Premium otwarty jak na tą chwile

0

@rafik300010 Jeżeli Polsat Sport Premium jest w pakiecie tym Mega sport od UPC to chyba wygrałem na loterii --- szansa jak w totka ale chociaż dziś pooglądam xd

0

@Norkusik Nie wiem moja mama ma Eleven tylko i sprawdziła i jest Polsat premium. Ale normalnie chyba 30 zł dodatkowo trzeba będzie dać.

0

@rafik300010 Do końca roku jest free. Potem 30 zł.

0

@loswariatofano Potwierdzałeś to gdzieś ? Bo ja z ipli bd miał od grudnia za 10zł/ miech do abonamentu a do tego czasu by się przydało gdzieś oglądać. Mam ten pakiet z Eleven jak coś

0

@loswariatofano Doczytałem, za free tylko do 3 września, a dla ludków z pakietem C+ do 4 listopada.

0

@loswariatofano Tego nie wiedziałem

0

@Norkusik Info od konsultanta UPC. Dzwonił dziś i proponował na rok umowę za 30 zł. Mówił, że do końca listopada będzie bezpłatnie tak szczegółowo już. Nie wiem jak to jest uzależnione od posiadanych pakietów. Mam c+ mniejszy, element.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?