- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 547 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 547 Culés
3
Bolonia, z miejsca pobytu -> Kraków - około 2h
Kraków Lotnisko do Katowice dworzec PKP - około 3,5h
Podróż umilona różnymi opóźnieniami pociągów, w które są całe zapełnione po brzegi ludźmi, wśród których miałem przyjemność stać obok pijanego ziomeczka, który na dłuższym postoju wysiadł, zapalił papierosa, rozpiął rozporek i pełen radości podlał ławeczkę na peronie.
Od razu dostałem porządnego plaskacza w mordę gdzie wróciłem :)
EDIT: Zaraz pewnie będzie, że się chwalę wakacjami. NIE. Po prostu uderzyło mnie to co się działo po powrocie i że podróż pomiędzy krajami była krótsza niż u nas, co się wydaje dość absurdalne i po prostu śmieszne.
I nie, nikomu nic nie zamówię ani nic nie kupię.
1
@macio_944 Pfff. Przechwala sie.
0
@Rewolucja123 Nie prawda! I wcale nie byłem we Florencji i Wenecji!
0
@macio_944 Może skróciłbyś urlop? :D
0
@donmarko No właśnie sęk w tym, że skróciłem. Może nie stricte jeśli chodzi o stałą pracę, ale i tak w domu też mam parę rzeczy zawodowych do roboty, bo pracuję przy kompie. Więc część La Ramblii powinna być dumna! Dawać mi Złotom Piłkem!
2
@macio_944 Trzeba było jechać Neobusem. Wydaje mi się, że dojechałbyś troszkę szybciej, a komfort podróży też jest bardzo wysoki. Ja będę jechać z Rzeszowa do Wrocławia już trzeci raz i za każdym razem dojechałam na czas, bez żadnego opóźnienia i innych nieprzyjemnych sytuacji ;)
1
@sidzej O widzisz! Zapamiętam "Neobus", dzięki bardzo. Do Krk z Katowic jechałem Flixbusem i też było całkiem w porządku, jednak powrót był trochę bardziej chaotyczny. Myślałem, że chociaż Koleje Małopolskie nie są kopią Kolei Śląskich i jeżdżą punktualnie, ale niestety trochę się pomyliłem. Następnym razem ogarnę to bardziej pod kątem busów etc. Dzięki!
1
@macio_944 Potwierdzam! Neobus ma chyba najlepsze usługi transportowo-autokarowe w kraju ;) I koniecznie kup bilet 2 tyg. wcześniej, jest dużo taniej. Ale to pewnie nie zaskoczenie