La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

0

Wczoraj do portu wojennego w Gdyni, w ramach misji NATO, wpłynął duński okręt dowodzenia HDMS Esbern Snare.

https://zapodaj.net/5d79c66960ca7.jpg.html

Oby nasza marynarka doczekała się kiedyś takich okrętów...

konto usunięte

3

@fcbarcafan19 E tam, lepiej dać 500+, jedyne czego może się doczekać to starych okrętów od naszego ''przyjaciela'' Ameryczki

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Inwestowanie w marynarkę w naszej sytuacji mija się z celem.

0

@Kajtek77 Nieprawda. Wiadomo, że pozostała część armii jest bardziej potrzebna, ale nowoczesna marynarka też by się przydała. Poza tym my sprzedaliśmy swoje stocznie i chcemy kupić jakiś australijski złom, a taka Dania produkuje statki klasy światowej.

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Nasza armia jest szykowana na ewentualny (nie daj Boże) konflikt z Rosją. Flota Bałtycka jest bardzo silna dlatego rozbudowa naszej floty do niewiadomo jakich rozmiarów mija się z celem. Dobrze by było aby zredukować ilość okrętów do minimum i wprowadzać do służby nowoczesne okręty wielozadaniowe.

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Właśnie PIS odkupil stocznie która w 2006 sprzedal

1

@Kajtek77 Przecież oto mi chodziło. Dania nie posiada wielkiej floty tylko ma parę nowoczesnych statków. Dlatego moim marzeniem jest pozbycie się obecnego złomu i zastąpienie go nowym sprzętem. No ale lepiej dokupić złom do złomu ;)

0

@Janiama PO z kolei zlikwidowało w 2009 stocznię szczecińską swoją genialną specustawą. Poza tym UE również się przyczyniła do tego, bo kazała stoczniom oddać pomoc od państwa. Przynajmniej obecny rząd coś zrobił i "próbuje" naprawić przemysł stoczniowy.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Pod tym podpisuję się wszystkimi kończynami :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?