La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

7

(...) "Nikt nie dopasowuje do siebie elementów pod takim pręgierzem opinii publicznej, jak trenerzy zespołów w najsilniejszych ligach. Jeśli nie wygrywasz meczu, to oznacza, że zawsze zrobiłeś coś źle, mogłeś wystawić kogoś innego, wie to pierwszy z brzegu kibic, to takie proste, a menedżer nie wpadł na takie rozwiązanie, jak to możliwe? – Bycie menedżerem to jedyna praca na świecie, w której każdy wie lepiej, co masz robić. Nigdy nie powiedziałbym hydraulikowi, prawnikowi czy dziennikarzowi, jak mają wykonywać swoją robotę, ale oni w każdą sobotę wiedzą lepiej, jak ja mam wykonywać moją – nie mógł się kiedyś nadziwić Joe Royle, boss Manchesteru City.

To prawda. Ale czymże byłby futbol bez podpowiadania, mądrzenia się – jako ktoś, kto robi to w każdy poniedziałek w tym miejscu, podciąłbym gałąź, na której siedzę, potępiając to wszystko. Zawsze daleki jednak byłem od tego, by mówić menedżerom, jaki mają wystawić skład, z dwóch prozaicznych powodów. Po pierwsze to oni, a nie ja oglądają piłkarzy przez cały tydzień i wiedzą, kto się wyspał, kto pokłócił z żoną, a kto zmarnował dziesięć sytuacji podbramkowych na treningu. Po drugie, co nawet istotniejsze, to oni płacą za wszystko nerwami, worami pod oczami i ostatecznie posadą – nie dziś, to za rok." (...)
P. Rudzki Felieton PS.

Tyle ode mnie.
Vamos!!!

1

@VamosRakieta Trochę racja, z tym że większość z nas na hydraulice prawie czy dziennikarstwie się nie zna, a jednak na poważnie interesując się piłką nożną możemy wyrazić swoją opinię jak według nas byłoby lepiej.

0

@luna666moon Ok. Ale pomiędzy wyrażeniem opinii, a hejtem jest jednak różnica.

0

@VamosRakieta Ale te dzieci co hejtuja to nie są jednak na tyle dojrzałe żeby dzwonić po hydraulika :p Zresztą jak już trzymać się tego porównania, to jesteśmy w stanie ocenić każdą pracę praktycznie na podstawie jej efektów. Jak coś nam się psuje samo tydzień po interwencji hydraulika to jesteśmy w stanie powiedzieć że jednak źle wykonał swoją pracę.

0

@luna666moon Akurat to co przytoczyłem to był przykład, ale chodziło mi właśnie o te dzieci, może zrozumieja ;).
Bo nie da się nic normalnego napisać czasami bo wszędzie hejt. Ale trudno, może ta stronke traktują jako odstresowanie się :D.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?