La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

3



Taka o to wymiana uprzejmości na meczu w okręgówce. Kiedy coś się zmieni w tym kraju?

konto usunięte

1

@Lisek Widzę Bielsko i wiem, że zobaczę zwierzęta xD

konto usunięte

0

@Lisek W momencie zakazów stadionowych. Chcą się bić to poza stadionem. Właściciele klubów, państwo, komisje już dawno powinny zrobić porządek z tym czymś na stadionach. Za to wojewoda skraca kibolom Lecha karę. Tak to wygląda.

7

@Lisek A w komentarzach: "Fajna wręcz za*bista akcja jak na dzisiejsze z*bane czasy pełne elektroniki,psów kamer itd.. Dziwne że tak mało ich wypadło z tej klatki a szkoda było by ciekawiej" No świetna wręcz akcyjka, oby takich więcej było xDD Gardzę trochę. Zj***e czasy, bo nie mogą się na stadionie pobić.

1

@Lisek moje miasto takie piękne :D stadion mamy zajebisty, ale to na potrzeby TS Podbeskidzia, bo weszli do Ekstraklasy jakieś 3/4 sezony temu to musiał być stadion, (wcześniejszy był tragiczny), Podbeskidzie z ekstraklasy spadło, stadion został. W filmiku pokazany drugi klub z Bielska, BKS, mały klub, kisi się już hoho w 4 lidze chyba. Grali mecz z Żywcem, mała mieścina obok Bielska, to wiadomo - musiał być cyrk :D

0

@Lisek Dobra akcja. Szacun we trzech podbiec pod sektor gospodarzy.

0

@Lisek czy tylko ja w takiej sytuacji gdy jest ich tak dużo na murawie podniósłbym jakieś barier. rzucił jeden nóż na środek i rzekł :"tylko jeden z was może opuścić stadion" wziął popcorn i paczał? *.*

0

@Lisek To możesz wyjechać na bezludną wyspę bo w każdym kraju są takie akcje. Chociaż tutaj nic oprócz wybiegnięcia na murawę nie było.

0

@Socjopata Nie wrzucaj wszystkim Bielszczan do worka ze zwierzętami z bksu

0

@kamilo0066 Nie no wcale nie skopali kilku gości.

1

@Lisek Jakie zwierzęta tam w komentarzach xD Większość to tam popiera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?