La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

0

CDP pokazało Cyberpunka. Powiem szczerze liczyłem na większe "WOW". Nie jest źle. W połączeniu z otwartym światem i wszystkimi mechanikami rpg jakie chcą wprowadzić może być z tego genialna gra ale jak narazie pokaz nic mi nie urwał. Czekam z niecierpliwościa na więcej.

PS: Ostatnio ktoś stwierdził tu że gra bedzie miała kosmiczne wymagania. Ten gameplay pokazuje chyba już jasno, że wcale nie musi tak być. Grafika nie jest jakaś niesamowita. (Oczywiście może się to zmienić bo to narazie Alpha)

0

@BlauGrana1404 Cytując Redów:
"Zawsze gdy dyskutujemy o pomyśle pokazania gry (a rozmawialiśmy o tym wiele), wpadaliśmy w poczucie, że „nie jesteśmy na 100% pewni”. Dlaczego? Ponieważ (dla większości osób), kiedy producenci gry pokazują zapis jej rozgrywki, oznacza to, że właśnie tak gra będzie wyglądać i tak się będzie w nią grać. Tak nie jest. Cyberpunk 2077 jest wciąż w głębokiej fazie produkcji. Mamy wiele pomysłów, wiele mechanik jest testowanych, nie wiemy z jakim produktem skończymy w momencie premiery."

O finalną wersję się nie martwię. Animacje, model jazdy i inne rzeczy zostaną na pewno poprawione. Coś co robi wielkie wrażenie to rozmach, świat i klimat. W żadnej grze nie widziałem tylu detali. Oby utrzymali taki poziom szczegółowości i było jeszcze lepiej. Jeśli tak będzie, to kolejny raz CDP odstawi konkurencję w tyle.

konto usunięte

0

@BlauGrana1404 A mi troszke jednak urwal dupsko :)

Co do wymagan sprzetowych to moim zdaniem beda one wysokie bo Redzi chca koniecznie stworzyc swiat bez "lołdingow" a przy tak ovromny h obszarach bedzie musialo "kosztowac".

Ogolnie bardzo mi sie podobal gameplay, choc razila mnie zbyt duza ilosc bluzgow. Jednak jak sie zastanowic troszke to mamy 2018 i 10 latki wala takie wiazany, ze uszy wiedna wiec co bedzie w 2077? :)

konto usunięte

0

@BlauGrana1404 Zastanawiam sie takze czy Redsom uda sie stworzyc towarzysza z AI z prawdziwego zdarzenia.
Podczas walki z bossem przewrocil samochod by sluzyl jako tarcza i jestem ciekaw czy to zostalo stworzone tylko na potrzeby gameplaya czy gosc rzeczywiscie bedzie "kumaty".

0

@El dominatore Loadingi oczywiście że będą, ale ładnie schowane pod warstwą gameplayu. Nawet w tym pokazie jechali windą jakiś czas i w sumie wtedy gracz nic nie robi, idealna okazja żeby doczytać dalszy teren. Takich podobnych zabiegów pewnie będzie więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?