La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

4

Mega marketing :)
Strasznie lubię coś takiego, świetnie wszystko zaplanowane :)

https://ibb.co/khz0JU

0

@macio_944 widze ze jestes obeznany w tematyce gier wiec mam takie pytanko, ostatnio widzialem jakies rankingi miedzynarodowe gdzie byly przedstawione najwieksze panstwa produkujace/sprzedajace najwieksza liczbe gier (czy cos w ten desen) i Polski nie bylo nawet w pierwszej 20 chyba, jakim cudem tak sie dzieje jesli mozemy sie poszczycic takimi tytulami jak Wiedzmin, Dying Light czy chociazby teraz Cyberpunk?

1

@Bovciek W tym rankingu chodziło o sprzedaż gier :)
Świetny filmik na ten temat nagrał kanał tvgry.pl, więc polecam.
Krótko mówiąc chodzi nie tylko o produkcje, a też/głównie o to, że dla nas, Polaków-szaraczków wydatek +/- 200 zł na grę jest bardzo duży, stąd kupujemy mniej gier niż takie Niemcy, czy oczywiście USA. Wiedźmin 3 najlepiej sprzedał się na zachodzie, podejrzewam że podobnie będzie z Cyberpunkiem. Tworzymy naprawdę świetne gry, ale jeśli chodzi o kupowanie gier jako gracze, to wciąż jesteśmy w tyle i szybko się to nie zmieni.

EDIT: Zamieszczam ten filmik z tvgry:

0

@macio_944 A jest jakis ranking jesli chodzi o produkcje?

1

@Bovciek Pewnie jest, ale linku nie mam. Jak będę miał chwilę, to poszukam i zamieszczę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?