- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
2
Dla mnie to też piekne wspomnienia, ale wszystko sie kiedys kończy, Pytanie czy dzis nie nalezy odejsć od tego stylu
6
@Gomola Nie.
0
@Rewolucja123 a gdzie wykonawcy ?
0
@Gomola Skoro już nawet w fifie Barcelona ma grać swoim stylem - tiki taką to nie wiem.
0
@Gomola Niektorzy musza odejsc, zeby przyszli nowi.
8
@Gomola Zdecydowanie nie. To właśnie czyni Barcelonę wyjątkową, unikalny styl gry. Jednak niestety ma się wrażenie, że w biurach Barcelony właśnie to pytanie sobie zadają, tak samo Valverde...
Dla mnie osobiście styl gry zawsze będzie mega ważny dla Barcelony i ogólnie. Tego powinniśmy się trzymać i lekko modyfikować. Niestety mam wrażenie, że od tego się odchodzi, co pokazuje styl Valverde, transfery w ostatnich latach i ogólne działania klubu.
0
@macio_944 Dodam do tego kryzys w La Masii ,chociaz wszystko może być względne. Np Barca wygrała ostatnia edycje młodziezowej LM , ale czy znajdzie to przełożenie w przyszłości? Czasami to co piekne moze okazać sie przekleństwem
0
@Gomola Jaki kryzys?
3
@Gomola Dla mnie sprawa jest prosta: klub powinien wszystko robić, by się trzymać drogi wyznaczonej przez Cruyffa, kontynuowanej przez Guardiolę itd.
Oczywiste jest to, że nie da się grać zawsze jak Barcelona Guardioli. Jednak dziś moglibyśmy czerpać większą przyjemność z gry Barcelony niż teraz. Konflikty na linii zarząd Barcelony - Cruyff pokazały niestety jak odmienne mają zdania te dwie strony. To co zrobił Johan, kontynuował Guardiola stało się wyznacznikiem stylu, który powinien być jednym z fundamentów Barcelony, poniekąd taką świętością. Od stylu powinno się ustawiać skład, transfery, trenera... a nie, że wybierzemy trenera i niech On sobie wszystko ustala. W takiej wyjątkowości Barcelony się zakochałem, dlatego często nie mogę przeboleć, że socios wybrali Rosella i Bartomeu, którzy ewidetnie zmierzają w innym kierunku. A odnośnie Valverde: oczywiście gościa bardzo szanuję, cenię, jest trenerem bardzo dobrym. Ale jeśli wybierałbym trenera Barcelony, to zdecydowanie byłby to ktoś kto lubi grać piłkę ryzykowną, z polotem, a nie dość flegmatyczną i ostrożną jak Valverde. Niemniej jednak On jest trenerem Barcelony, a mnie pozostaje po prostu kibicować, nawet jak mi się dużo rzeczy nie podoba i uważam, że można by wszystko inaczej poprowadzić, tak, że moglibyśmy przynajmniej w małym stopniu nawiązywać do romantycznej Barcelony Guardioli.
0
@Rewolucja123 Oczywiście że kryzys, nawet zarząd Barcy analizuje sytuacje w La Massi. Wychowankowie nie megą przebić sie do pierwszej druzyny. Najlepszym przykladem jest Alena jeden z najzdolniejszych piłkarzy. Barca B którą tez zasilaja wych. La Masii spadła z ligi , Barcelona wygrała nie pamietam dokładnie 5-czy 6 lat temu pierwsza edycje Młodziezowej LM, gdzie jest to pokolenie w tej chwili?
2
@macio_944 Podzielam ten pogląd
0
@Gomola To nie jest tak, ze nie moga. Spojrz Grimaldo, Samper, czy Palencia (on powinien po odejsciu Alvesa hrac w pierwszej ekipie). Grimaldo i Samper nie dostali szansy, kryzys byl po odejsciu Pepa i trwal do przyjscia Lucho. Mlodzi nie dostaja swojej szansy, a nie, ze sie nie przebijaja.
E. Dodam, ze Samper przeszedl przez wszystkie druzyny w La Masii i szansy nie dostal.
0
@Gomola Spytaja sie zarzadu, czemu zasilaja Barce B. Tam powinni grac pilkarzy Juvenilu A i B plus lekkie transfery tak 3-4.