La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

konto usunięte

0

Najmocniejsza grupa w historii LM. Chyba bez dwóch zdań. PSG, LFC, Inter, Napoli. W-O-W

0

@iFrontier Inter i Napoli mogą być w jednej grupie?

0

@iFrontier co ??? Inter nie moze tam tafic

konto usunięte

0

@iFrontier Była mocniejsza składająca się z mistrzów swoich krajów. Real, Tottenham, Ajax i Borussia kilka sezonów temu

0

@iFrontier No jak Inter i Napoli, weź ty to jeszcze raz przeczytaj...

0

@Cristiano_Ronaldo raczej Tottenham nie byl mistrzem swojego kraju ...

Kiedy w ogole byla taka grupa? Ja kojarze rok temu ze BVB, Real, Totki i Apoel

konto usunięte

0

@mekston Była była poszukaj.

0

@Cristiano_Ronaldo nigdy nie bylo grupy o jakiej napisales - a Totki ostatni raz mistrzem Anglii byly w okolicach lat 60 tych ;)

To ja polecam zweryfikowac swoje slowa - ale dodam, ze byla podobna do tej o ktorej piszesz pare lat temu ;)

konto usunięte

0

@mekston masz rację. pomyliłem ich z ManCity

była grupa: Real, ManCity, Borussia i Ajax. w tamtym czasie mistrzowie Krajów.
sezon 2011/2012

http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2012/08/30/3340757/real-madrid-draw-manchester-city-ajax-borussia-dortmund-in

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?