La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

5

Premiera Battlefield V opóźniona o miesiąc. Cyrku ciąg dalszy

konto usunięte

3

@Striker Co nie zmienia faktu, że gra ta będzie grywalna może w okolicach Wigilii kiedy wyjdą niezbędne patche.

3

@Delolen I tak tej gry nie kupię, ale każda porażka EA cieszy :)

1

@Striker Ja planuję kupić w okolicach świąt
każdy BF od Bad Company 2 dał Mi masę radości w multiplayer

2

@Striker Cyrk, ale mówienie o porażce jakiegokolwiek BF'a jest trochę zabawne. Zdajesz sobie sprawę ile ludzi gra w każde wydanie i jakie pieniądze na tym koszą? OGROMNE. Ja osobiście też byłem sceptycznie nastawiony jednak oceniał będę po becie.

2

@Striker EA z Battlefieldem 1 zrobiła jedną z najlepszych strzelanek.

2

@rado_Barca Tak, wiem. Ale Battlefield V już przed premierą przegrywa z kretesem. Widziałeś jak zostali w tyle z preorderami? W końcu ludzie poszli po rozum do głowy i nie kupują tego zabugowanego szajsu na premierę. KAŻDY Battlefield jest grywalny dopiero po kilku grubych miesiącach od premiery. Każdy kto twierdzi inaczej jest ślepy albo nigdy w te gry nie grał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?