- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
2
Powołani na dzisiejszy mecz Barcy B:
https://pbs.twimg.com/media/DmAHc2uXsAElVR0.jpg
Nie ma Peni, mimo tego, że otrzymał zielone światło. Pewnie będzie powołany na mecz z Huescą.
0
@ViscaBarca123 No to widzę, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra Miranda lub Puig. A tyle było nadziei że Valverde coś jednak postawi na nich, że będziemy się starali wracać pomału do La Masii....
3
@FCB24 Też jestem za stawianiem na zawodników Barcy B, ale niektórych komentarzy nie da się czytać. Huesca jest bardzo groźna, a już widzę, że wielu ją lekceważy. 4 punkty w pierwszych 2 meczach. Nie ma na razie żadnych zawieszeń czy kontuzji. Puig, Miranda i inni dostaną swoją szansę w późniejszej fazie sezonu, gdy nadejdą zawieszenia, dużo większe zmęczenie sezonem i odpowiednia potrzeba rotacji. Spokojnie.
0
@ViscaBarca123 Groźna? Bez jaj, skoro i tak zagra Messi, Coutinho, czy Dembele to i tak coś strzelimy. Ale co z tego że nie ma zawieszeń czy kontuzji??? Valverde predzej Munira postawi jako zastępstwo dla Alby niż Mirandę. Rok temu mówił że chce mieć mniejsza kadrę, a tu Bang! kadra jest większa......
1
@FCB24 Boże jakie wypociny. Nie no co ty, to że beniaminek to znaczy, że ta drużyna od razu jest słaba. Zrozum, że to nie fifa i to, że masz teoretycznie dużo lepszy skład pod względem nazwisk, nie oznacza, że mecz będzie łatwy, zbyt wiele czynników się na to składa. Ale na szczęście Valverde decyduje o składzie a nie ty.
0
@skubi99 Akurat w Fifę nie gram od 9lat także luz. Na szczęście Valverde? Xd chcial mieć wąska ławkę by stawiać na młodzież, a tu kadrę ma szerszą i silniejszą, pomyśl: jak rok temu nie stawiał, to w tym roku na nich postawi?
0
@FCB24 Kto ci powiedział, że chce mieć wąską kadrę? Były takie plotki w mediach, ale ja widać woli mieć dłuższą kadrę. Po za tym uważasz, że ile powinien mieć ludziw pierwszym składzie?