La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

konto usunięte

4

Jedyne czemu się dziwie to że Liverpool nie zakupił w tym okienku żadnego poważnego środkowego obrońcy. Joe Gomez jest młody i perspektywiczny, ale to nie jest wybitny defensor na tu i teraz. Biorąc pod uwagę transfer Alissona za tak olbrzymią kwotę czy wcześniej Van Dijka, dziwi mnie że nie spróbowali sprowadzić kogoś klasowego do pary z nim. Na rynku przecież był Lenglet (mogli go przekonać podstawowym składem), Boateng który chciał odejść a to świetny defensor, do tego mogli spróbować kolejną znaczną kwotą ściągnąć McGuire’a. Gdyby mieli kogoś klasowego do pary z VvD myśle że byłaby to ekipa jeszcze o klasę mocniejsza.

0

@iFrontier Racja. Środkowi obrońcy wyglądają przeciętnie oprócz Van Dijka.

4

@iFrontier Widocznie uznali że są inne priorytety. I na razie się nie nacięli bo to czwarty mecz z rzędu z czystym kontem. Niech oni się tam tylko modlą żeby Virgil był zdrowy.
@Edit: zapomnijcie o tym czystym koncie XD

konto usunięte

0

@Striker Tak, ale jeśli zainwestowałeś w ŚO i BR 150 mln to naprawdę zainwestowanie dodatkowych 40-50 mln w Boatenga wydaje się być wręcz obligatoryjne. Moim marzeniem obok VvD byłoby zobaczyć Koulibaliego, ale to by była para. Spokojnie LFC mogło by ponownie walczyć o finał LM. Poza tym czyste konto to kwestia wysokiej formy Gomeza, ale mogę się założyć że im dalej w las tym więcej błędów zacznie popełniać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?