La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Ja też jestem za rotacjami w dzisiejszym meczu. Wg mnie odpowiednie będą 2-3 zmiany w wyjściowej 11, a jak wynik będzie korzystny to wtedy też dać szansę nowym. A więc: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busquest, Arthur, Cou, Messi, Suarez, Dembele.

Umtiti i Rakitic grali najwięcej na mundialu i teraz też jadą na kadrę, więc powinni dostać trochę wolnego. Roberto też jedzie na kadrę, a on często był zajezdzany w trakcie sezonu, wiec przyda mu się troche wytchnienia na poczatku. Poza tym Semedo powinien dostawać swoje szanse. Jak wynik będzie dobry to dałbym odpocząć Busiemu, a pozostałe zmiany to to już zależnie od okoliczności meczu. Fajnie by było jakby Malcom dostał więcej minut, a Vidal jak nie wyjdzie na początku to pewnie dostanie szansę pod koniec. Tak to wygląda wg mnie.

0

@ShinobiQWE Ja tam dałbym w końcu zagrać Malcomowi od pierwszej minuty, wiem, że to niemożliwe ale dałbym Luisa na ławkę i Messi na 9, na skrzydłach Dembuś i Malcom. Dodatkowo dałbym Vidala/Artura do pierwszego, kosztem Busiego/Rakiety. :c
Ale i tak wiemy jaki skład wyjdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?