- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
8
Skrót ostatniego meczu Barcy B z SD Ejeą (0;1).
https://www.fcbarcelona.es/videos/mas-barca/fc-barcelona-b-sd-ejea-derrota-en-el-estreno-en-casa-0-1-
W nocy wstawiałem podsumowanie tego spotkania - jak ktoś nie czytał to zachęcam:
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6657733.html
Jeszcze kilka słów o Abelu Ruizie. Zaczynam się o chłopaka trochę martwić. Abel ma ogromny potencjał, który pokazuje za każdym razem, gdy tylko gra w Młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Czy to U17, U18, U19, to Abel ładuje gola za golem, gra znakomicie i jest nawet kapitanem. Prawdziwy potwór, który strzela bramki w prawie każdym meczu. Jednak, gdy przychodzi grać w Barcy B, to Abel prawie zawsze znika, często przechodzi obok meczu. Nie wiem czy w tym sezonie w pierwszych dwóch meczach oddał strzał na bramkę. Kompletnie niewidoczny i poza grą. I szczerze nie mam pojęcia o co może chodzić. Wcześniej myślałem, że w drugiej lidze jest mu po prostu ciężko, może nie czuł się niedoceniany przez Gerarda Lopeza, ale teraz zaczyna dziać się to samo. Może to jest jakiś problem psychiczny. Kiedyś czytałem, że ma niby problem z pewnością siebie, ale naprawdę byłaby aż taka różnica między grą w reprezentacji, a w Barcy B? Trochę jest to dla mnie dziwne. W zeszłym sezonie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów była taka sytuacja, że Pimienta krzyczał do Abela: "Widzisz Abel, jaki jesteś dobry! Jedziesz". Coś w tym stylu na pewno. Chwilę później Ruiz strzelił bramkę. Mam nadzieję, że Abel wkrótce zacznie strzelać gole i się jakoś odblokuje. Pimienta też musi widzieć co się dzieje i może jakoś zareaguje.
0
@ViscaBarca123 Idealny następca Suareza :v
0
@Witekk10 To prawda. Ma wszystko. Gra tyłem do bramki, wykończenie, wizja gry, drybling. Ale nie pokazuje tego w Barcy B (tylko w kilku meczach). W reprezentacji inny zawodnik.
0
@ViscaBarca123 Musi zrobić po prostu to, co Luis a potem to już z górki ;)