La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

konto usunięte

37

Dopiero teraz zobaczylem, ze Messi poza TOP 3 fifa the best.
Tutaj prosze nie mowic, ze liczy sie LM bo to nie uefa, Salah na Mundialu nic nie pokazal w ostatnim sezonie nic nie wygral, jedynie krola strzelcow pl, a ZB i tak przegral w walce z Messim, ktory wygral 2 trofea i ostatnio trzecie dorzucil, na Mundialu wiecej pokazal od Egipcjanina
To tylko pokazuje ile te nagrody sa warte. Pozniej Janusze pilki zaczna sie napinac, ze taki Crisu lepszy bo wygral, czy tam byl nominowany, a gra na boisku odstaje od Leo lata swietlne. Oni zadnych sensownych argumentow nie beda potrafili podac bo ich nie ma.

Tak wiem, ze sie napinam, ale boli mnie nie tylko jako kibica Barcy, ale i ladnej dla oka pilki i ogolnie fana tego sportu od malego, ze G.O.A.T jest niedoceniany przez pseudo dziennikarzy czy innyvh tam.glosujacych

1

@DaPi ale w najważniejszych rozgrywkach klubowych Modric i CR poprowadzili do 3 triumfu, a Salah był dobry w lidze oraz LM. Messi z Barceloną odpadł w ćwierćfinale i to jest uznana za porażkę. liga jest ważna, ale LM wydaje się najważniejsza. Jakby Messi na Mś doprowadził znowu Argentynę daleko myślę, że byłby w trójce.

0

@Bagsik88 LM nie jest ważniejsza, ona jest jedynym kryterium.
Trofea krajowe właściwie nie mają znaczenia w tych nagrodach, bardzo niesprawiedliwie, bo to one są najlepszym wyznacznikiem jakości drużyny.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Salah byl dobry, a nie wygral nic orocz tego krola strzelcow. W PL Guardiola zmiazdzyl konkurencje, puchary slabo, a LM no eyszlo w tej LM. Messi krolowal w wiekszosci indywidualnycu ststystyk i wygral 3 z 4 troefeow jakie.mogl

0

@Bartek22 też tak można określić, ale patrząc na to co Leo mówi to wydaje się, że LM jest najważniejsza.

0

@Bagsik88 LM jest najważniejsza, bo to najpopularniejsze rozgrywki, międzynarodowe i wszyscy to oglądają. Dodatkowo w ostatnich latach zawalaliśmy mecze i teraz w Messim i reszcie na pewno jest głód na zdobycie tego trofeum, jednak klasę zespołu najlepiej oddaje liga.

0

@DaPi ale Salah z City w lidze, raz Liverpool wygrał, a Egipcjanin zdobył bramkę i asystę....w LM grał świetnie i głównie dzięki niemu Liverpool przeszedł City....w finale do jego zejścia to Anglicy grali lepiej. Messi zawiódł w LM, a na Mś nie przebił się zbyt daleko, dlatego to Salah jest dalej. to Liverpool jest gorszą drużyną i wyczyn Egipcjanina zrobił wrażenie.

0

@Bartek22 ja to wiem, Ty to wiesz, Zidane czy Mourinho czy inni trenerzy, ale głosujący biorą pod uwagę głównie LM, Mś dopiero później rozgrywki krajowe.

0

@DaPi Liczy się:
Osiągnięcia Indywiudalne w LM i MŚ
Osiągnięcia Drużynowe w tych rozgrywkach
Osiągnięcia Indywidualne w roku

Messi poza ostatnimi nie ma żadnych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?