- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
0
Myślicie, że taki Ronaldo ma jeszcze jakieś realne szanse na złotą piłkę? Bo widzę, że każdy jest już przekonany że wygra ją Modrić i to tylko formalność (sam też tak twierdzę) a w sumie toczyła się dyskusja zawsze, że trafi ona na 100% do Ronaldo albo Modricia. Będzie zaskoczenie czy raczej nie ma co się spodziewać CR7 na gali rozdania złotej piłki? ;)
18
@Florentino_perezz Niektóre gale zeszłych lat udowodniły, że nie zawsze wygrywa ten najlepszy.
0
@SeeleyBooth Modric wygra, Ronaldo jest juz skonczony
Gosc nie strzeli nawet 15 bramek w Serie A
W następnym roku, to mysle, ze Zlota Pilka bedzie dla Mbappe
0
@Florentino_perezz Jak Modric nie dostanie ZP to będzie dla mnie duże zaskoczenie. Wygrał także LM A co ważniejsze zszedł dalej na MŚ niż Kriszczano
1
@GenerałXavi Jeszcze 2 miesiące temu nie było mowy, że złotą piłkę wygra ktoś inny niż Ronaldo a teraz 99% osób uważa, że wygra ją Modrić. Nagroda za Ligę Mistrzów mnie w tym utwierdziła bo do samej gali byłem przekonany, że pójdzie do Ronaldo. Chyba, że faktycznie Ronaldo jeszcze coś zrobi takiego wow w tym Juventusie to może się to zmieni ale na ten moment Modrić ma złotą piłkę jak i resztę nagród według mnie.
0
@Florentino_perezz no nie po to wygral zlota pilke mundialu i nagrode dla najlepszego pilkarza w Europie, zeby zlota pilke dali Ronaldowi
0
@Florentino_perezz Wystarczy ze zagra pare meczy pod koniec sezonu i juz bedzie w top 3