La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

1

0

@DC7 Miałem właśnie podesłać :P

konto usunięte

0

@DC7 Nie nie prawda, po prostu w polsce chcą zrobić wszystko naraz zamiast powoli, takie myślenie jakie ma właśnie ten trener jest największą bolączką w polsce

1

@DC7 Z drugiej strony to obrzuca gnojem tych młodych jakby sam był Guardiolą. No bo co on osiągnął?

1

@DC7 Ja również się z panem trenerem nie zgadzam... Mamy w tym kraju serio prawie 40 milionów ludzi. Jak w klubie w 3 lidze jest jeden młodzieżowiec to faktycznie, może się "rozbestwić" bo trener tak czy tak musi go wystawić. Ale czy to jest jego wina, że jest jedyny? Niech tych młodzieżowców będzie 10 albo 15 i wtedy co, przestaną trenować bo 1-2 musi być na boisku?

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 To takie jest myślenie polskich szkoleniowców, dla nich najważniejsze tu i teraz , po co budować obiekt, skoro można dostać go z miejsca, niczym ekipa nasz nowy dom

1

@Chwytliwy A pozniej się dziwią, że na zachodzie 19 lat ograny a tutaj 22 młody talent

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?