La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

0

Ktoś coś o dzisiejszym meczyku ?
Jaką formacją zagraliśmy ? Jak spisał się Rafa, Dembele i ogólnie wszyscy piłkarze. Jak wyglądał Nasz styl i itd ..

0

@VamosGirl na nsport własnie rozpoczął sie mecz jeśli masz możliwość i czas :P

1

@VamosGirl 4-3-3 cały mecz.

Rakitic,Roberto,Rafinha-MSD
Rakitic,Busquets,Coutinho-MSD
Rakitic,Busquets,Vidal-MSC


Rafa bez historii, nic nie zrobił źle ale też nic nie pokazał.

Dembele słaby początek, potem trochę lepiej,szukał gry i pozycji kiedy większość drużyny grała na stojąco. Po raz 3 na 5 meczów daje nam zwycięstwo,przy szczęściu bo nie dość że po strzale był rykoszet to drugi obrońca miał piłkę na głowie ale nie udało mu się wybić.

Styl bardzo mozolny i statyczny. RSSS postawił świetną i szczelną obronę szukając kontr.

Całe szczęście że Pique i Umtiti aktywni przy rożnych bo byłoby w plecy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?