- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
12
Oglądaliście Brzęczka w Cafe Futbol? Właśnie patrzę na dogrywkę i ciekawą sytuacje opisuje trener reprezentacji. W meczu z Włochami Bartek Bereszyński przy każdym dośrodkowaniu przeciwnika nie atakował piłkarza tylko wycofywał się we własne pole karne. W przerwie trenerzy szybko na video pokazali mu Jego zachowanie. I wtedy On mówi że trener Sampdorii w ten sposób każe mu się zachowywać. Na co Brzęczek mu mówi że w kadrze musi atakować bliżej przeciwnika. To pokazuje jak cięzko czasami piłkarzowi który kilka miesięcy gra w systemie w klubie nagle zmieniać zachowanie u nowego trenera. I jak cięzko trenerowi reprezentacji takie sytuacje szybko naprawiać. Bardzo ciekawy aspekt taktyczny który pokazuje że nie łatwo w kilka dni wszystko poukładać
0
@Janiama Najbardziej cenię w Brzęczku to, że nie owija w bawełnę i mówi co mu w głowie siedzi. Nie jest bezjajeczny jak poprzednicy ala "przeanalizujemy mecz w sztabie" tylko w telewizji ci powie co mu nie pasowało, czemu nie gra ten, czemu gra tamten. Szanuję.
0
@Striker Zna doskonale piłkę i to słychać jak się wypowiada. Bardzo dobry wywiad
1
@GenerałXavi Też nie twierdzę, że ma/będzie miał zawsze rację i ze wszystkim się każdy będzie zgadzał. Dyplomacja zawsze wejdzie w grę. Ale jak porównam sobie wypowiedzi Nawałki (którego zresztą też szanuję za to co zrobił z tą kadrą, mundial tego nie zatrze dla mnie), to jest dużo bardziej konkretny i chociaż możemy usłyszeć coś więcej niż "mieliśmy swoje okazje, drużyna zagrała dobrze".
A to że z prezesem mają odmienne zdania, to chyba nawet dobrze świadczy, że nie ustawiają sobie jednej śpiewki pod publiczkę :P
0
@GenerałXavi I bardzo dobrze, bo prezes ma swój punkt widzenia a trener swój. Gdyby mieli taki sam to źle by świadczyło o trenerze lub o prezesie. Trener który rozpoczyna kadencje i tak w wywiadach potrafił powiedzieć o błędach konkretnych piłkarzach. Tego akurat zawodnicy nie lubią ale Brzęku ma szacunek w zespole i nie ma z tym problemu. Mecz z Włochami chłopaki przebiegli 125km a z Irlandią 115 km to naprawdę duży wynik.
0
@GenerałXavi Trener opowiada o meczu będąc pod wielką adrenaliną. On jeszcze mecz grał, po za tym ogląda mecz z wysokości boiska a prezes z wysokości trybun. Uwierz że różnica jest naprawdę duża. Na dole jesteś w kotle, ryk trybun bliski kontakt z zawodnikami i emocje. Natomiast na trybunach jest inaczej zwłaszcza na loży gdzie patrzysz innym wzrokiem na mecz.
1
@GenerałXavi Ok szacunek