La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

5

Każda hiena cmentarna która wydała na to pozwolenie powinna z własnej kieszeni płacic, a tak jak wiadomo zapłacą podatnicy. Nóz się w kieszeni otwiera na tą bandę D

https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6297318565373569a

konto usunięte

1

@MarioVeB! Teraz wtsrarczyloby zacytować Stonogę xD

0

@MarioVeB! 16 tys euro na osobę? To już można do końca życia nic nie robić

konto usunięte

1

@MarioVeB! Hmm, może dlatego, że po dwie głowy w jednej trumnie były, w innych nie było wcale. Ciała były przemieszane.

konto usunięte

0

@burtek Nie dociera to Ciebie ,że Bez Zgody rodzin Nikt nie ma prawa grzebać w trumnach? Wiesz czym jest szacunek do woli rodziny zmarłego?
Nie było zgody .To będziesz płacił za decyzje Hien.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Nie dociera do Ciebie, że wcale nie jest powiedziane, że leży w trumnie ten kto powinien być w niej pochowany?
To normalne, nie? Że ciała są przemieszane w sprawie, w której toczy się śledztwo. Wszystko gra.

No jakby na to nie patrzeć ja płacę podatki, czy mi się to podoba czy nie. Ale widać Ty ich nie płacisz, skoro podkreślasz, że to JA zapłacę. Bo to z podatków jest finansowane.

Głosuj dalej na POPiS.

konto usunięte

0

@burtek Nikt nie ma prawa grzebać w Trumnie BEZ ZGODY rodziny.
Za głupotę twojego pisu będziesz płacił.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Zgoda rodziny stoi ponad prawem?

Nie głosowałem na PiS, nie będę głosował na PiS.

Nie rozumiesz, że takie rzeczy są finansowane z PUBLICZNYCH pieniędzy, nie z pieniędzy konkretnych wyborców? Wiesz cokolwiek na temat administracji publicznej? Cokolwiek?

1

@burtek Widać kolega nie uważał na zajęciach z administracji ;)

konto usunięte

0

@burtek TRYBUNAL uznał ,że bez zgody rodziny nie można grzebać w trumnie i jest to naruszenie PRAWA. Dociera?

"W swojej skardze do ETPC rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej zarzuciły polskim władzom złamanie dwóch przepisów Europejskiej Konwencji Praw Człowieka: art. 8, gwarantującego prawo do prywatności, oraz art. 13, zapewniającego prawo do skutecznego środka zaskarżenia. Rodziny reprezentowała przed ETPC Helsińska Fundacja Praw Człowieka"

czytaj ekspercie za dyche.

konto usunięte

1

@MarioVeB! No trybunał i co? W Polsce sądów nie ma, żeby się zajmować takimi sprawami (jak patologiczne by one nie były)?

Ten sam trybunał co mówi, że w Polsce konstytucji nie ma, marchew to owoc, a za nadprodukcję mleka są kary?



Dociera?



To jak z tymi podatkami?

EDIT:
Pisz co edytujesz.

Ciekawy musiał być proces, z tym art. 8, jak nie wiadomo czyje ciało było w których trumnach.

konto usunięte

0

@burtek CZyli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
szkoda mi na takich czasu.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Koronny argument :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?