La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

2

Zwolnić trenera! hahah Nie no nie tak prędko. Gdyby Real Zidane'a zwolnił po remisie i porażce to by nie mieli LM więc bez dramaturgi. Sezon jest długi i wszystko może się zmienić. Pamiętamy jak to było w 2014/15, porażka z celtą, remis z Malagą i późniejsze wpadki nie przeszkodziły w zdobyciu trypletu. Podsumowując, to tylko piłka nożna, zdarzają się słabsze momenty a lepiej żeby były teraz a nie w ćwierćfinale LM. Oczywiście to nie broni trenera i zawodników bo wszystko było nie tak ale to nie koniec świata... i sezonu.

1

@greedo A czy to pierwszy sezon Valverde?

1

@Gaucho A czy poprzedni sezonu był zły?

0

@greedo Jakby chodziło o remis i porażkę to pół biedy, tu chodzi o styl gry, lub jego brak.

0

@Grzesior667 Trofea < styl? To co powiesz o stylu Realu Madryt? Chyba jednak kibice Realu nie byli załamani bo wygrali LM.

0

@greedo Mieli byle jaki styl, ale mieli i był skuteczny, tutaj nic nie ma, nie ma stylu i już przestaje być skuteczny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?