- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
7
Valverde: Taka jest piłka, to może się zdarzyć. Czasem trudno jest wyjaśnić rzeczy, które dzieją się na boisku.
Zastanawiam się co ten facet robi w takiej drużynie jak Barcelona?
Za każdym razem złe wybory, złe rotacje ratowane przez geniusz Leo albo interwencje Ter Stegena. Becpłciowa gra, brak reakcji na ławce nudny styl co najgorsze przy prowadzeniu 1:0 2:0 wprowadza defensywnych zawodników i broni wyniku.
Całkowite odejście od tradycjii i stylu Barcelony. Większość meczów jest nudna jedyne co cieszy oko to indywidualne popisy kilku zawodników o ile nie są zajechani.
Nie wiem czy Valverde opracował jakąkolwiek taktykę na przeciwnika. Nie testuje nowych ustawień nie rotuje a jeśli się to zdarzy robi to na meczach wyjazdowych.
Stykowa piłka przejęcie Rakiticia wycofanie do Pique czy Stegena mozolne budowanie akcji aż przeciwna drużyna się ustawi nie ma parcia do przodu chęci strzelenia bramki tylko ciągle zabezpieczenie tyłów.
Gdyby z gry wyłączyć Messiego, Coutinho i Suareza to jesteśmy gorszą wersją Atleti. Marzy się gościu z wielkimi cohones- Klopp z pasją z ciągła gra do przodu a nie facet który wygląda jakby przechodził kryzys wieku średniego.
Jeśli uda się wygrać dublet mam nadzieję że zarząd nie przedłuży kontraktu z Valverde bo marnuje potencjał drużyny a przede wszystkim ostatnich sezonów Leo na najwższym poziomie.
1
@jedrek7000 Ty myślisz, że bez Messiego, Cou i Suareza inny trener zrobiłby z tej drużyny potwora? Szanujmy się.
0
@Kleps0n Koledze chodziło zapewne o to, że bez nich jesteśmy mega słabi a powinniśmy chociaż coś grać. A nie ciągle liczymy na Messiego. Jak Messi nie gra to Barca też nie gra, a tak nie powinno być. Chyba o to koledze wyżej chodziło ;)
0
@jedrek7000 Ale rotacje są przecież solą dla La Rambli, to jak w końcu ma z nimi być? Weź wyłącz trzech najlepszych graczy z każdego zespołu i dostaniesz te "słabsze Atleti" u każdego...
Brak KdB u Pepa już wiele robi
0
@Kleps0n Podobno najlepsze okienko od X lat, mamy najlepszego piłkarza na świecie i ogromny potencjał który nie jest wykorzystany.
1
@Kleps0n A powiedz mi kogo ma niby taki Klopp?
A kogo miał jeszcze sezon temu i jak daleko zaszedł...
Z tak beznadziejną obroną i bramkarzem 4 poziomy słabszym od MATSa.
No właśnie.
Da się.