La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

1

Ten sezon jest taki sam jak poprzedni, ale z tą różnicą, że wtedy punkty ratował nam Paulinho, Ter Stegen, Denis Suarez czy Messi w końcówkach.
Czy teraz brakuje tego szczęścia z poprzedniego sezonu?
Nie.
Brakuje nam zawziętości i złości jaką wytworzyły w naszych piłkarzach porażki z Realem w SPH.
Teraz ogarnęła ich obojętność lub zbyt wysokie mniemanie o swojej wielkości.
Można śmiać się z formy Suareza, ale walki i ambicji mu nie można nigdy odmówić.
Reszta tego w sobie nie ma (oprócz Vidala).

1

@norbi77 Dzisiaj oglądając spotkanie miałem dokładnie takie samo wrażenie. Porównując wejście Vidala do drużyny a Paulinho można śmiało powiedzieć, że ten drugi z miejsca stał się ważną postacią. Choćby mecz z Getafe z początku poprzedniego sezonu kiedy to pomógł nam z 0:1 wyciągnąć wynik na 2:1 a teraz brakuje nam kogoś takiego kto mógłby wejść i zmienić oblicze meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?