La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

5

0

@lucas/catalan Ciekawe jakby potoczyła się jego kariera, gdyby nie ten koszmarny wypadek.

0

@SeeleyBooth Można gdybać ale myślę że jeszcze jedno mistrzostwo wygrałby

0

@SeeleyBooth Gdy zginął miał 34 lata, wygrał już wszystko. Tak jak lucas pisze, może jeszcze jedno mistrzostwo by wyszarpał, ale zaczęła się era Schumachera i Sennie byłoby trudno z nim rywalizować.

konto usunięte

2

@lucas/catalan W sezonie 1994 walczyłby zapewne z Schumacherem o końcowy triumf. Potem Williams był mocny jeszcze w latach 1996-97, gdzie tytuły zdobyli powiedzmy wprost nie najwybitniejsi kierowcy, Damon Hill i Jacques Villeneuve.

1

@tomren Villneuve to chyba najgorszy mistrz F1

0

@lucas/catalan Genialna, chyba sobie kupię.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Jego ojciec był znacznie lepszym kierowcą. Szedł po mistrza w 1982, niestety śmiertelny wypadek. Jacques wygrał 11 wyścigów przez całą karierę, ale od 1997 roku już ani razu nie wygrał, mimo że jeździł w F1 do 2006 roku. W ogóle był inny Jacques Villeneuve w F1, ale to był wujek Jacquesa mistrza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?