- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 815 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 815 Culés
8
Witam wszystkich Cules w ten jakże piękny, piątkowy dzionek.
Dzisiaj licznik dni od których mam konto na stronie wybił równe 1000 dni.
Mimo, że samo konto mam dość krótko, to stronę odwiedzam regularnie od 2007 roku.
Przeżywałem tutaj z wami tryplety, wygrane Ligi Mistrzów, mistrzostwa krajowe, oraz inne puchary. Transfery, zwolnienia, masa i ogrom zmian na samej stronie.
Życzę sobie oraz Wam, żeby jeszcze nie raz była okazja do świętowania. Mam nadzieje, że kolejna taka będzie już w maju.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu tym którzy go dzisiaj zaczynają.
Visca el Barca!
Peace, yoo.
2
@Joe_Barbaro Czy mi się wydaję czy poziom na tej stronie ostatnio uległ lekkiej poprawie? Aż chce się uczestniczyć i normalnie pisać.
Pozdrawiam, VeB :)
1
@SeeleyBooth ehh, kiedy ja to bede mogl napisac o "notatniku".. jestesmy w lesie :D
0
@SeeleyBooth Barca wygrala z Totkami calkiem niedawno. Nie pamietasz?
0
@Szczepano Może i na was przyjdzie czas... :D
0
@Joe_Barbaro Jako najstarszy zgred i wiarus na tym forum lecz nie w serwisie gratuluję okrągłego jubileuszu. lojalności i wytrwałości. Pozdrawiam
0
@Rewolucja123 Wcale nie chodzi mi o nastroje na stronie. Ogólnie dobrze, że zaczął się już rok szkolny :)
0
@SeeleyBooth Ok. Ja tez chodze do szkoly, ale Brytole na duzo pozwalaja lub sa slepi. Xd
0
@Gomola Towarzyszu Gomola zgodnie z informacjami zawartymi w waszym profilu kibicujecie Barcelonie od 29 Listopada 1899 roku. To ile karwasz twarz wy macie lat?!
0
@SeeleyBooth mam taka nadzieje, ale juz tym zyje pare ladnych lat.. i strona i uzytkownicu( w wiekszosci) na tym samym poziomie.. :D
0
@Szczepano Dużo zależy od osób zarządzających stroną, ale to temat rzeka, a nie chce go poruszać :) Napomknę jedynie, że też nieraz nie zgadzam się z decyzjami naszej moderacji, to jednak wykonują oni solidną robotę. Przynajmniej jest tutaj porządek.
1
@SeeleyBooth Po czterdziestce zaczyna się starość młodych, a po pięćdziesiątce młodość starych.
Victor Hugo PS W tej sekwencji i w spectrum forum zawarta jest data mych urodzin
0
@Gomola Stary pierdziel z Ciebie :D
0
@SeeleyBooth dokladnie, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz :D dlatego tu zagladam, bo nieraz idzie fajnie podyskutowac, mimo iz jestem "smietankowy" :D