La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

0

Pique niezdara i żółw kolejny gol na jego konto , nie rozumie czemu on jeszcze gra w tym klubie , swoje najlepsze lata miał gdy u boku biegał puyol , gdzie go zrugał nie raz to chodził jak przecinak , pique nigdy nie będzie takim szefem defensywy i trzeba to zrozumieć . Suarez gra z kontuzją super decyzja ostatnio i bez niej gra tragedie nie zrozumiała decyzja Valverde . A co do meczu valecja gra a nasze gwiazdy nie grają nic , wchodzą sobie w nasze pole karne z każdym wypadem na naszą połowę , jeżeli ten mecz nie wyjdzie i po przerwie reprezentacyjnej nie będzie poprawy to nie widzę Valverde w następnym sezonie na ławce tylko szkoda tego sezonu i Messiego bo znów mając takiego piłkarza marnujemy szanse na dominację w Europie .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?