- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
3
Najbliższe 3 mecze Barcy będą wyjątkowo ciekawe. Od 20 października do 28 października rozegramy 3 mecze, czyli będziemy grać co 4 dni (mini maratonik).
20 października - gramy z liderem La Ligi czyli Sevillą
24 października - gramy o pierwsze miejsce z Interem w LM
28 października - ten mecz może być końcem Lopetegui w Realu bądź Valverde w Barcelonie, czyli El Clasico
Dużo naszych cracków powinno skorzystać z przerwy reprezentacyjnej i naładować akumulatory na ten mini maraton (m.in. Messi, Suarez czy Alba) bo świeżość to jeden z warunków sukcesu.
Myślę, że w tym okresie rotacje powinny być naprawdę niewielkie i powinniśmy zagrać w każdym spotkaniu podstawowym składem. Na ten moment widzę to tak:
MATS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Rakitić, Arthur - Messi, Suarez, Coutinho; + "Vidal"
Umtiti kontuzjowany; Roberto co dopiero wróci i brakuje mu praktyki meczowej, a Semedo i tak robi postępy.
Dembele przyda się jako zmiennik w drugiej połowie gdy gra będzie bardziej rozciągnięta i Francuz będzie miał więcej miejsca. Vidal to zawodnik, który na ten moment jest "12" piłkarzem, czyli pierwszym zmiennikiem za kogoś z trójki: Busquets, Rakitić, Arthur.
0
@Katalonbar Moim zdaniem taki skład wyjdzie na Seville i Real natomiast z Interem zagra Umtiti Roberto Vidal i Dembele
0
@Katalonbar W drugiej połowie masz na myśli 80 minuta?