La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Zastanawiam się nad kupnem kurtki na zimę podobają mi się https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p
Posiada ktoś da radę na zimę bo jakaś taka nie za gruba? Lub może ktoś ma coś podobnego budżet tysiąc

0

0

@piotrek1315 Da radę,parę zim w takiej kiedyś latałem, tylko bez kaptura-https://zapodaj.net/f35cfc210a769.jpg.html.Bardzo ładny powrót
do stylu retro ;)

0

@Bernard777 Grubość to jest chyba ta sama co w kurtkach które pokazałem ta jest stos https://m.zalando.pl/alpha-industries-ma-1-vf-nasa-kurtka-bomber-al522h01d-k12.html ale trochę cieniutka jak na zime

1

@baczmus No i to jest to

0

@piotrek1315 No ta zdecydowanie bardziej na wiosnę\jesień.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?