La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

8

Witam. Pisze z prośba. Trwa zbiórka pieniędzy na chłopaka z mojej sąsiedniej miejscowości, który został zamordowany w Anglii. W poniedziałek rano został znaleziony martwy w aucie. Ktoś go dźgnął nożem. Kasa potrzebna jest na przetransportowanie zwłok do polski. Koszt to ponad 10 tysięcy. Chłopak miał tez ciężko w domu bo matka miała zespół downa , kiedyś została zgwalcona i chłopak urodził się zdrowy. Opiekaowala się nim ciotka. O to link do zbiórki

https://zrzutka.pl/cwvj25

Jeśli ktoś ma ochotę proszę pomóc. Nawet jeśli kwota zostanie uzbierana to i tak ten „nadmiar” piniedzy nie zostanie zmarnowany a na pewno im pomoże:) ja wychodzę z założenia ze warto pomoc bo karma wraca i ja czy ty tez kiedyś możemy potrzebować pomocy. Pozdrawiam

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fc_barcelona_1899 Dziękuje w imieniu rodziny Chociaz osobiście tej rodziny ani chłopaka nie znam. Chodził do tego gimnazjum co ja ale dwa lata młodszy był.

Miejmy nadzieje ze jakoś to wazystko ogarnął. Ale dla mnie to jest porażka żeby za transport zwłok po zabójstwie trzeba było płacić... masakra. Uchodźcom dają wszystko za darmo jedzenie i mieszkanie a chłopak normalnie pracował w Anglii , płacił podatki a teraz trzeba płacić za transport.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?