La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

41

Cieszy mnie kolejny występ z rzędu Arthura. Chłopak chyba wywalczył sobie pierwszy skład, co mnie bardzo cieszy. Patrzeć na jego grę można z dużą przyjemnością. Dzisiaj liczę na kolejny jego dobry występ. Vamos, Arthur!

konto usunięte

6

@ViscaBarca123 Miło się czyta komentarze, które szukają plusów, a nie narzekają, chociaż wiem jaki chciałbyś mniej więcej skład. :) Szanuję. :)

0

@student97r Ja tam mialem gdzies kto zastapi Messiego. Chcialem Semedo na 60-70 minut I wtedy Roberto, gdyz to jest mecz o wieksza stawke I moglby sie pokazac, a zarazem udowodnic, ze jest w formie. Rafinha tez dobry pomysl, ale skoro gra Sergi, to mogl postawic na Malcoma.

0

@student97r Ty Valverde do szatni idz, a nie na La Rambi siedzisz, depresji dostaniesz jak zobaczysz co tu pisza o tobie

0

@Kacper1432 Ja tu jestem Ernesto, pomyliles ludzi I celuje w CL w tym sezonie, wiec jak wygram, to pa pa, a jak przegram, to chce przedluzyc kontrakt, ale pewnie mnie zwolnia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?