La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Wspaniały mecz naszej drużyny, choć dali się nieźle stłamsić na początku 2 połowy. Dobre zmiany ze strony trenera z 1 ale - Vidal ok ale za Rakiticia a nie Arthura. Jestem ciekaw czy w PK też Ivan zagra hahaha

Ale na nadchodzące w tygodniu PK myślę Dembele na lewej Munir w Srodku Malcom prawa. W pomocy Arthur(wiem grał dużo ale tak z 45 min bym mu dał), Vidal Rafinha/ktoś z Barcy B. W obronie Semedo i reszta z Barcy B, bo po co przeciążać naszych przy takich brakach w obronie kadrowych.

0

@Norkusik  Cillessen
Semedo Chumi Lenglet Miranda
Vidal
Rafinha Arthur
Malcom Munir Dembele

Tak powinien wyglądać skład w Pucharze Króla bo praktycznie większość powinna odpocząć. Alena czy Denis też powinni dostać minuty a ci najbardziej eksploatowani czyli przede wszystkim Alba, Pique i Rakitić powinni odpocząć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?