- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
0
Ja jestem tylko ciekawy czy Denisowi jakiś trener powiedział prosto w oczy, że nie ma tu dla niego miejsca czy ciągle jest wodzony za nos słowami: "Musisz ciężko pracować, by grać", "Bądź cierpliwy" itd...
Jeśli to pierwsze to faktycznie trochę słabo z jego strony, że nadal na siłę tu siedzi. jeśli druga opcja to nie ma co krytykować Denisa. To pewnie klub jego marzeń. Też bym chciał walczyć o skład za wszelką cenę.
3
@KamQiX Oo z Tobą można normalnie pogadać. Zgadzasz się z tym, że Denis nie dostał prawdziwej szansy kosztem Gomesa? Miał świetny początek zeszłego sezonu i nagle został posadzony na ławie nie wiadomo czemu. Myślę, że większość wolała żeby minuty Gomesa dostał wtedy Denis. Chłopak potencjał mam wielki, tylko kiedy ma to pokazać i rozwinąć?
1
@gorgota Zgadzam się w 100%. Ponadto uważam, że gdyby dostał prawdziwą szansę - a właściwie kilka regularnych występów, a nie jakieś ochłapy często w CdR to byłby co najmniej idealnym zmiennikiem na lata dla Barcy.
Bo jak w zeszłym sezonie zagrał na początku kilka meczów to grał bardzo dobrze. Ale z jakiegoś powodu dostał zaraz po tym trybuny. Czemu? To nie wiem.
1
@KamQiX Dokładnie. Może nie był by zbawieniem naszego środka ale na pewno dobrym zmiennikiem. Ale niestety u nas kariery już nie zrobi. Chociaż liczę że jakimś cudem się to odwróci i zacznie grać ale to raczej marna nadzieja
I dziś zagra słabo i znowu 15 meczów ławkę. Jak w ten sposób ma złapać jakikolwiek rytm i zagrać dobrze? Chyba tylko Messi i Reus nie.musza mieć rytmu meczowego żeby grać na najwyższym poziomie