La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Niektórzy piszą, że Carles mógł zagrać lepiej wczoraj .. Chłopak musi dostawać szanse w pierwszej drużynie, ale niestety blokują go Denis i Rafinha .. Jeżeli Valdek zacznie na niego stawiać, może być z niego pociecha jak z Arthura .. Chłopak ma ogromny potencjał.

1

@VamosGirl byl zawodnikiem meczu i mogl lepiej zagrac? nie widzialem takiego komentarza tutaj, a jesli jakis sie znalazl to byl to troll, bo Carles jak na zawodnika ktory debiutuje w tym sezonie w pierwszej druzynie wygladal jakby gral tyle co Rakitic...

4

@VamosGirl On i Vidal probowali rozruszac gre, ale wszyscy byli fatalni i niezgrani. Munir, Dembele, Alena, Vidal i Denis chcieli grac. Parodie gral Semedo, Malcom nic poza poczatkiem nie pokazal, Miranda schowany jakis. Obroncy nie grali dlugich pilek, tylko krotkie. Nic tu nie warto oceniac. Grali pierwszy raz i to bylo widac, mozna patrzec na indywidualnosci jedynie.

konto usunięte

1

@VamosGirl Żeby choć łapał się do meczowej 18 to już byłaby szansa na przynajmniej wejście w końcówce i pokazanie się, a tak raz po raz gdzieś to jedno wolne miejsce przypada Rafinhi lub Denisowi, którzy rozwój piłkarski dawno się zatrzymał. Trzeba było pozbyć się przynajmniej jednego z tej dwójki przed sezonem.

2

@Bovciek niestety wczoraj wieczorem widziałem takie komentarze, typu : "Alena zagrał solidnie, ale powinien pokazać się z lepszej strony" ....

Ja uważam, że zagrał dobrze i w nagrodę powinien dostawać szanse od Valdka i pomału wprowadzać go do składu 1 drużyny a nie ciągła gra w rezerwach ..

1

@Ratamahatta no dokładnie tak, Denis i Rafa blokują jego rozwój .. nie jakieś wypożyczenia, tylko stopniowe wprowadzanie do 18 meczowej i chociaż wpuścić na te 10-15 minut ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?