La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

konto usunięte

0

Graliście w fallout 4 ?

Czy zebrane magazyny/komiksy/okładki które dają coś na stałe np. magazyn dający +5% obrażeń od broni białej na zawsze, mogę sprzedać u dowolnego handlarza nie tracąc zdobytego bonusu poprzez odnaleznienie okładki? Niby nic nie ważą i mogę je mieć zawsze ale mają sporą wartość i warto było by je sprzedać, tylko jak z tymi bonusami... zostaną? :)

konto usunięte

1

@marcin000019 Je dało się w ogóle sprzedawać? Z tego co pamiętam, ani komiksów, ani figurek nie dało się sprzedawać u kupców. Tak czy inaczej, po przeczytaniu, bonusy zostają CI przypisane na stałe. Jeśli nie da się sprzedawać to postaw sobie stojak na komiksy w swojej chacie i kolekcjonuj :P Możesz też ustawić specjalny stojak na figurki. A kasy zarobisz od cholery na sprzedawaniu broni, pancerzy i innych, często zdobywanych rzeczy.

1

@Misanthrope Ja wchodziłem do domów, mordowałem bandytów i potwory oraz zbierałem wszystko co popadnie. To szybko przyniosło mi mnóstwo kapsli ;)

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Ja też, dopóki nie zagrałem na survivalu. Wtedy nie ma tak fajnie, bo nosisz ze sobą żarcie, wodę, lekarstwa, i nawet naboje mają wagę, a szybka podróż i szybki/auto zapis nie działają. Gra dużo na tym zyskała. Wreszcie jakieś ryzyko i napięcie. Na początku boisz się podejść nawet do zwykłego ghula :P

0

@Misanthrope Może spróbuję na survivalu. F4 już dawno przeszedłem Bractwem Stali, ale chyba przejdę Minutemanami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?