- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2055 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2055 Culés
1
Może być ostro 11 listopada na marszu w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że bez wahania rozwiąże manifestacje jeśli pojawią się jakiekolwiek elementy nienawiści oraz race w takim zakresie jak przed rokiem. W dodatku w stolicy brakuje policjantów do zabezpieczenia przemarszu.
12
@Ratamahatta 100 lecie odzyskania niepodległości przez kraj, który mnóstwo wycierpiał w swej historii, a ludzie tego dnia zamiast świętować wspólnie, będą podzieleni jak nigdy.
Smutna perspektywa Polski dzisiaj i na kolejnych wiele lat, bo wątpię że się coś zmieni.
0
@macio_944 Będzie tylko gorzej, ale kiedy pewna osoba odejdzie to wtedy jest szansa że coś się zmieni.
1
@Janiama Mówisz o Kaczyńskim?
Myślę, że dużo więcej osób musiałoby odejść, z jednej (PiS), jak i z drugiej strony (PO/KO). Zresztą ten problem jest ogromnie zakorzeniony w tym kraju, w polskiej mentalności, więc musiałaby być naprawdę ogromna rewolucja, by zmienić podejście do drugiego człowieka, aby kraj był... normalniejszy.
1
@Janiama Serio myślisz, że to sprawa jednej osoby? To jest zakorzenione w Polakach na dobre i po tylu latach rządów z każdej partii nikt nic dobrego nie przyniósł a Polacy jak byli podzieleni tak dalej są.
0
@macio_944 Nie prowokuje bo już wczoraj od gówniarzy zostałem wyzwany. Ale dopóki będą rządy zemsty to będzie naród podzielony.
0
@Katalończyk 99 Gdyby Tobie zmarł brat bliźniak a bliskie osoby mówiły Tobie że to w wyniku zamachu to czy nie byłoby w Tobie chęci zemsty? O to mi chodzi właśnie.