La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

6

Dzisiaj dało się zauważyć jaki luz w grze Busqetsowi daje Athur, Busi bez strachu biegał sobie w presingu w polu karnym przeciwnika, ustawiał się bo bokach boiska, dlaczego? Bo Arthur był zawsze tam gdzie Busi w teori powinnien być, choć w sumie może nie do końca, nie ustawiał się na pozycji śpd, ale pokazywał się do podań i do gry, tam gdzie Busiego brakowało, fenomenalnie to dzisiaj wyglądało, Busi zapędził się gdzieś do pressingu, Ter Stegen rozpoczyna od bramki to Arthur cofa się aż między stoperów (w stylu Sergio) i pokazuje się do grania. Też w sumie nie wiadomo kto kogo uzupełniał, ale widać jak bardzo Busquets potrzebuje obok siebie kogoś takiego jak Xavi, Iniesta czy Arthur. W ostatnich sezonach Andresa, Iniesta nie był już tak mobilny, często był statyczny i drygował grę tylko w swoim sektorze- Busquets grał gorzej, wchodzi Arthur, który odnajduję się w pomocy Barcy jakby grał tam przez całe życie- Busquets znowu wygląda jak najlepszy ŚPD na świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?