- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
14
- Sergi Palencia został powołany do reprezentacji Hiszpanii (U21): https://pbs.twimg.com/media/DrejRCRXcAArXrE.jpg
- Leo Messi i Smauel Umtiti trenują z całym zespołem. Dembele nie trenuje (problemy z żołądkiem). Chumi, Miranda i Riqui Puig są obecni z Barcy B.
1: https://pbs.twimg.com/media/DreluQoWoAI5k0E.jpg
2: https://pbs.twimg.com/media/DreluRlWwAUeshM.jpg
3: https://pbs.twimg.com/media/DreluQ-X4AA53pD.jpg
4: https://pbs.twimg.com/media/DreluRXW4AE05J_.jpg
9
@BarcaInfo Dembele zesrał się, że Malcom jest na ustach mediów? ;P
0
@gorgota No cóż za inteligentn z Ciebie, zablysles
28
@Trojanek23 Twoje komentarze wcale nie są lepsze. ''Po raz pierwszy w życiu, wolałbym nie wygrać LM i żeby zwolnili tego trenera, niż miałby wygrać i nadal musiałbym oglądać na ławce i takie zje.. Mecze'' Tutaj druga perełka: ''gosc sprawia,ze odechciewa mi sie ich ogladac.totalnie pozbawil nas jakiegokolwiek pierwiastka magii i ten roberto i ten nieszczesny rafinha jprd no jprd szkoda slow,zycze mu z calego serca,zeby go zwolnili jak najszybciej''
On raczej napisał to żartobliwie.
1
@BarcaInfo Dużo racji w tym jest. To nie jest DNA Barcy. I jeszcze niechlujność w szczegółach. Guardiolę by szl..., byłby bardzo niezadowolony. Z Interem kupa strzałów. I co z tego? Takie strzały łapie bramkarz w polskiej A-klasie. I wyżej tym będzie gorzej.
0
@BarcaInfo II co w związku z moją wypowiedzią? Nie podoba mi się to jak gramy. w większości, mecze są mega nudne i gość jest mega zachowawczy, nie chce oglądać takiej Barcelony. tylko mi tu nie wyjeżdżaj, że mam nie oglądać w ogóle Jak Tobie się tak bardzo podoba nasza gra, to ok gratuluję, mnie nie bardzo i jeśli mielibyśmy, grać w taki sposób przez kolejne lata i wygrać jakimś fartem LM. To wole nie. Proste