La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

0

Wiecie czy może da się w messengerze wyłączyć te powiadomienie, że ktoś dodał zdjęcie do swojej relacji?

konto usunięte

0

@sidzej Niestety nie da się.

7

@Wawrzyszewski Ehh, w takim razie jestem skazana na zdjęcia jedzenia i słit focie z kibelka.

konto usunięte

0

@sidzej Wiem, że da się ukryć relację, ale czy powiadomienia i tak przychodzą to nie wiem. :)

konto usunięte

1

@sidzej Da radę, tam u góry gdzie pokazuje się kto jest dostępny i są te relacje to przytrzymujesz tam palcem i pokazuje Ci się ukryj relację. Wtedy już nie będziesz widziała relacji od tej osoby.

Tylko musisz tak robić z każdą, bo nie da rady wszystkich na raz.

konto usunięte

2

@BaRcA!FaN Ja tak zrobiłem, ale mam 600 znajomych i po ukryciu każdego i tak zaczęły mi się pokazywać ukryte wcześniej profile xD

konto usunięte

0

@sidzej Wejdź na messengera i przejdź do ustawień (klikasz u góry na Twoje profilowe). Potem wejdź w powiadomienia i dźwięki. Na samym dole będziesz miała coś takiego jak zarządzanie powiadomieniami. Tam powinna być możliwość wyłączenia powiadomień o story.

konto usunięte

0

@PrinceDamon Zrobiłem tak jak mówisz, ale jest po staremu. OnePlus 5T android 9.0

konto usunięte

3

@sidzej Miałem już się oburzyc z tymi fotkami na kiblu xD

0

@Wawrzyszewski A tak z innej beczki, jak sprawuje Ci się Op 5t?

0

@Wawrzyszewski Ilu z tych 600 to tacy, z którymi stałeś tylko w kolejce w biedronce?

konto usunięte

0

@mkord Ani jedna osoba, nie robię zakupów w biedronce.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Genialnie. Zero przycięć, bezbłędny multitasking, dobry aparat (rynkowa średniawka ale i tak jest niezły) i wszystko pozostałe też oceniam dobrze albo bardzo dobrze.

0

@Wawrzyszewski Tak się pytam, bo przymierzam się do kupna Op i ciekawią mnie opinie.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Super jest, mam wersje 6/64 i wszystko śmiga.

0

@Wawrzyszewski A jak wygląda sprawa dźwięku przesyłanego przez bluetooth?

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 bez problemu, mam słuchawki sony i śmiga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?