La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

10

No to co Real wiedział ze nalezy zmienic trenera by zatrybilo a co robi Barcelona? Patrzy co rywal robi z piłką

0

@masa11 Póki co jest dobrze, ale nie najlepiej. Trybić to ma od kwietnia, a nie tak jak w ostatnich latach DO kwietnia :) Do tego nie powiedziałbym, że Real trybi :)

1

@adamt1996 Dobrze to jest w lidze mistrzów A w lidze hiszpańskiej jest źle dlaczego? Ponieważ Barcelona w bardzo łatwy sposób traci gole. Tak słabej gry nie pamiętam. Gra jako całokształt. Ta Barcelona nie ma stylu. Ta drużyna nie potrafi skoncentrować się na 90min. Na boisku "stoja" święte krowy. Żadnej odpowiedzialności za grę nie poniesie nigdy obecna pomoc czy Suarez ale Malcoma latwo jest zdjąć z boiska. Vidal pokazuje na co go stać ale i tak od początku gra Rakitic. Semedo grał dobrze A i tak niewiadomo dlaczego usiadł na lawke. Od momentu gdy Barcelonę prowadzi Valverde mowa jest o statystykach ale po raz kolejny powtórzę ta drużyna nie ma stylu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?