La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

konto usunięte

54

Po wczorajszym mecz U21 Portugalia Polska delegat UEFA poinformował trenerów reprezentacji że w przypadku zwycięstwa Polski 3 2 byłaby dogrywka. Nikt z federacji Portugalii i Polski nie wiedział o tym. To był eksperyment tylko na te baraże. Wyobrażam sobie że Portugalczycy strzelają gola na 3 2 mecz się kończy Oni leżą zalamani a Polacy świętują awans. Po czym sędzia informuje wszystkich że dogrywka jest do rozegrania. No po prostu parodia jakaś!

31

@Janiama Taką sytuację skwitować można by tylko słynnym "xD".

konto usunięte

0

@GenerałXavi Myślę że i dla Polaków to dobrze że nie wiedzieli. Tak to by jeszcze bardziej się cofneli i pod większą presją by grali. UEFA przed meczami ma obowiązek poinformować federacje o zmianie zasad prowadzenia barazy a tego nie zrobiła. Więc skąd mieli to wiedzieć trenerzy? Zwłaszcza że obydwie reprezentacje nie miały takiej informacji

0

@Janiama uefa kolejny już raz kompromituje się na całego. Mafia działa w najlepsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?