- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
17
W sumie teraz każdy klub może tak jak real zrobić. Czyli lekarz da cos zawodnikowi ,a potem powie ,że emocje sraty taty czy inny wykręt.
Jak UEFA zacznie szczekać powołać się na kazus Realu i co najwyżej moga im s..
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld Chciałbyś być taki " śmieciowy ", jak Real Madryt. Trochę szacunku, jesteśmy ludźmi czy jakimiś robotami nienawiści?
4
@MarioVeB! Dokładnie, taki sposób rozumowania sprawia, że inni będą tak się tłumaczyć by uniknąć kary ...
El Jarek z notatnika już wyjaśnił sprawę pod artykułem o dopingu u nich xDDD
„ patrząc na końcu, jakie tu są opisane 3 sytuacje, a co wychodzi z nich, czyli "Ramos na dopingu", to wręcz obowiązek. Czytając całość, wychodzi:
1. Ramos zażył coś, co może na końcu zażyć, ale musi to zapisać. Podstawową prawdą jest też to, że Ramos ma problemy z barkiem i kolanem.
2. Jakiś pajac nie mógł znaleźć żyły u tak żylastego gościa jak Cris i wku*wił wszystkich w Valdebebas, na czele z Sanchezem.
3. Kto wie, ten wie, jak wygląda temat powrotów po meczach względem dopingu.
Na końcu można tylko ziewnąć, ale na zewnątrz będzie wielka afera, że Ramos na dopingu. Trudno, idziemy dalej. Ważne, że na naszej stronie wszystko jest opisane w pełni.
7
@Junngeas Witam wielkiego fana Realu i cr7
2
@Messibestplayerintheworld [ Zieeew... ]
Imponujesz umiejętnością odniesienia się do tematu.
4
@Junngeas Czego sie spodziewales po gosciu z takim nickiem? xD
4
@Junngeas Udzielasz się tylko jak coś jest przeciw Realowi albo cr-7
1
@Messibestplayerintheworld No popatrz, czyli podobnie jak Ty. XD