La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

1

Wiem, że to źle zabrzmi ale w pewnym sensie cieszy mnie kontuzja Roberto (nie tyle sama kontuzja bo źle mu personalnie nie życzę ale jego nieobecność w kolejnych meczach). Według mnie Semedo zjada go na tej prawej obronie. Portugalczyk potrzebuje więcej regularności bo co zagra dobrze to w nagrodę ławka.
Co do Dembele powinien dostawać więcej szans. On ma dopiero 20 lat i potrzebuje zdobyć doświadczenie, zgrać się z zespołem. Wpuszczanie go na 10 minut nic mu nie daje. To samo Malcom.
Na litość boską, jesteśmy Barceloną i to my powinniśmy atakować i stawiać warunki na boisku, a nie trener szuka jak najbardziej defensywnego ustawienia, byle nie stracić bramki (a z reguły i tak ją tracimy i trzeba gonić wynik).
Surez po dobrym okresie i jego kulminacji w meczu z Realem, znowu kopie się po czole. Messi jak to Messi. Mecze genialne przeplata słabymi (jak na siebie). Dzisiejsze strzało-podania do Oblaka pokazały jego bezradność.
Vidal powinien dostawać więcej szans. Jak Rakitic usiądzie na ławkę to się zregeneruje, a przy okazji zacznie walczyć na treningach o miejsce w składzie.

Tyle ode mnie. Dobranoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?