La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

konto usunięte

0

Wielu nie chciało Rakiticia w składzie to złapał kontuzje, teraz to samo z Roberto. Valverde nie potrafi zmieniać składu to los mu pomaga.

konto usunięte

1

@GenerałXavi Jeśli Rakiticiowi nie chce się grać z takimi rywalami jak Betis to nie powinno go być w profesjonalnym klubie

konto usunięte

5

@QAZ Wielu zawodnikom "nie chce" się grać ze słabszymi rywalami. Mobilizują się na "wielkie" spotkania, a z tymi słabszymi rywalami koncentracja siada. To widać u Ivana, Roberto, Pique też miewa z tym problemy. Busi też różnie gra. Nie wiem czego obwinia się Ivana za coś, z czym inni też mają problemy.

0

@GenerałXavi to nie brak Rakitica był problemem, w środku destrukcja była na dobrym poziomie, nawet bardzo dobrym. Problemem była gra do przodu, wczoraj nie mieliśmy do 80 minuty żadnego skrzydłowego który wyszedłby poza schemat. Messi był wczoraj 5 pomocnikiem co spowodowało że Suarez właściwie był sam. Zamiast rozciągnąć Atletico ułatwiliśmy im robotę. Leo znowu na wysokości Busquetsa próbował robić one man show..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?