- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
0
Panowie, bądź Panie, miał ktoś z was problemy z kręgosłupem? Mam 18 lat, w styczniu 19 w dzieciństwie zamiast dbać o kręgosłup to miałem to gdzieś, a teraz obudziłem się z lordozą skoliozą, z wklęsłymi plecami i garbem :) Czytałem, że nie wszystko jeszcze stracone, ale trzeba czym prędzej brać się do roboty. Ktoś tutaj z was obecnych miał taką sytuację że w wieku po gimnazjalnym udało mu się skorygować postawę może nie o 100% ale chociaż o te 25/50%?
Jutro wybieram się do doktora i będę oczekiwał rehabilitacji, bądź innych rad.
4
@pawelgrywalski13 Zamiast siedzieć przy komputerze, to po prostu więcej się ruszaj. Kręgosłup uwielbia ruch, więc warto aktywnie spędzać czas.
0
@pawelgrywalski13 W najgorszym wypadku będziesz musiał mieć operację kręgosłupa. Pręta Ci raczej nie wstawią, tylko operacyjnie skorygują i każa ćwiczyć. Mam nadzieję, że tylko rehabilitację zalecą, bo taka operacja nie jest zbyt fajna...
0
@_Juventus_ To też jest słuszna uwaga, staram się dużo ruszać, ale chodzi mi bardziej pod względem medycznym lub osoby które miały tym do czynienia.
1
@fcbarcafan19 Wiem, że taka operacja nie jest fajna.. Też liczę na rehabilitację + ćwiczenia, bo jak na razie jestem w dość dużej dupie.
0
@pawelgrywalski13 No cóż czasu nie cofniesz, ale mogę Ci jeszcze podpowiedzieć, abyś udał się do najbliższego gabinetu fizjoterapii w swojej miejscowości najlepiej z wynikami od lekarza i oni z pewnością Ci coś bardziej doradzą, niż ludzie tutaj.
0
@_Juventus_ Da radę na nfz normalnie, czy lepiej prywatnie się udać?