- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
60
"Najciekawsze głosy w Złotej Piłce: dziennikarz z Republiki Środkowoafrykańskiej przyznał 1. miejsce Benzemie"
Dla mnie ta informacja jest wystarczająca, aby ograniczyć głos dziennikarzom, głosujących na najlepszego zawodnika świata
22
@Momalsino Moim zdaniem po takim czymś powinni zabronić automatycznie gościowi głosować przez następne 10 lat i innego wyznaczyć, jak zrobi tak samo, to następnego aż do skutku. Sory ale to nie jest zabawa tylko poważne głosowanie, przynajmniej takie powinno być...
1
@Momalsino To tylko pokazuje naturę tego plebiscytu.
Zresztą... czy naturą plebiscytu nie jest, że ludzie po prostu głosują? Chyba nie ma tutaj jakoś mega określonych kryteriów typu statystyki, waga dokonań, forma itd. Po prostu gościowi się podoba Benzema i sobie zagłosował...
A np. mnie się nie podoba taki plebiscyt i dlatego jego wynik mam totalnie w czterech literach. ;-)
3
@kuz Nie wiem czym sugerował się dziennikarz, głosując na Benzemę. Nawet mając zerowe pojęcie na temat futbolu, z góry wiadomo, że powinno się głosować na Messiego czy Ronaldo. Do jego gry nie wypowiem się, bo wiadomo jaka jest, a do reprezentacji nie został powołany ani razu
2
@Momalsino A może po prostu wpasował się w konwencję tej gali, czyli la żenada.
1
@Momalsino Tak samo np. jak Lewandowski zagłosował na trójkę z Bayernu, w sumie chyba zawsze na nich głosował jako kapitan... jakaś komisja powinna wyciągać wnioski z takiego "Przyjacielskiego" głosowania i sprawdzać czym się kieruje głosujący. To jest jakaś paranoja, dajmy mu głos bo będzie smutny, a gdyby te kraje, które oddały glosy na Benzeme czy innego Koseckiego głosowały obiektywnie, to TOP10 wyglądałoby zupełnie inaczej. Zebrać komisję z legend powiedzmy 20 osób, które będą weryfikować jakoś te głosy.
1
@kuz Bodajże raz nie zagłosował i w Monachium mieli sraczkę o to, więc teraz ciągle tak robi.
1
@Momalsino A czy Ty wiesz jaki jest sredni poziom IQ w Afryce...? No wlasnie... :D