La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

3

Mirosławski podziękował Ćwiąkale za współpracę, więc to już pewne, że idzie do nc+. Dobry trensfer canal+, strzał w stopę Eleven

konto usunięte

1

@D10SLEO Mirosławski nie może mieć ludzi co nie zgadzają się z jego opinią

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@D10SLEO Największy atut Eleven odchodzi. Słabo to wróży przyszłości tej stacji.

1

@Chwytliwy Mam idealnie takie same odczucia. Kiedyś miałem beke jak docinal Ćwiąkale na stacji przy każdym wypowiedzianym słowie, ale potem poznałem się na talencie Tomaszka i w każdym słowie miroslawskiego wychodziło z czasem jaki z niego bufon. Kij mu w nerki

konto usunięte

0

@snoopdegie Stanowiski kiedyś dał kapitalny artykuł na weszło właśnie o miroslawskim

0

@Chwytliwy podeślij mi jak możesz

konto usunięte

0

@snoopdegie Jak znajdę to nie ma sprawy

konto usunięte

1

@snoopdegie Zostaw temat o Barcy, 2 jest właśnie o Miro :http://weszlo.com/2017/02/21/wtorek-krzysztof-stanowski-8/

1

@Chwytliwy Trochę przeczytałem, ale jak mam być szczery to nie mogę za dużo czytać stanowskiego bo on jęczy jakby mu nie wiadomo kto jaką krzywdę zrobił. Ale miroslawski to strasznie nadęty cieć, o tym wiem już od jakiegoś czasu. Dobrze niech Ćwiąkale ktoś doceni, jeszcze Canal niech bierze z powrotem LM do siebie i niech tak będzie. Miałem w eleven obiecane hiszpańskie mecze całymi dniami, zapłaciłem to sobie zrobili jaja. Teraz dajemy szansę C+. A Ćwiąkała to napewno gwarant dobrej jakości

konto usunięte

0

@snoopdegie  jeczy bo stan futbolu na eleven świetnie się sprzedawał, odebranie interesu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?