- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1469 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1469 Culés
0
Witam. Czym różni się ten głośnik https://allegro.pl/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-xtreme-2-i7661282834.html od oryginalnego jbl ? Dużo gorsza jakość dźwięku ? Bo nie ma podanych żadnych parametrów
0
@kaczor14 Na pewno dużo gorsza, raz, że oryginalny JBL nie ma radia FM i złącza na kartę pamięci, lepsi producenci się w takie rzeczy nie bawią i jest tylko złącze Jack 3,5. Badziew jakiś na 100%.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Ok Dzieki :) głośnik nie dla mnie tylko dla brata młodszego narzeczonej i czegoś szukamy w rozsądnej cenie a żeby spoko grało możecie coś polecić ?:)
0
@kaczor14 Zależy co masz na myśli, jeśli chodzi o rozsądną cenę. Jeżeli do około 250zł to Ultimate Ears robi fajne głośniki, wonderboom bardzo fajnie gra a za 450zł masz dwa takie, które można ze sobą sparować i grają w stereo. Jeżeli coś taniej, to dla mnie jedyną słuszną opcją jest JBL Go 2, bo reszta w tej cenie ssie pałkę.
1
@kuz No coś do 200 zł by mnie interesowało :) co polecisz z czystym sumieniem ? Ja osobiście mam tracer rave 20 w za 160 zł i jak na moje potrzeby to daje radę ale dla młodego może coś o lepszym designe ?
1
@kaczor14 Na dizajn nie patrz bo przeważnie te wyglądające bajerancko grają jak kaszana. Do 200zł to albo tak jak mówiłem JBL Go 2 który jest wodoodporny, albo sony srs-xb10, też daje radę jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ewentualnie, jak chcesz bardzo zaoszczędzić to za 100 zł masz PEAQ PPA44BT, gra bardzo czysto jak na tę cenę, i dodatkowo ma 3 poziomy świecenia które zmieniasz stukając w niego od góry. ;)
0
@kuz Rozwazam właśnie tego sony dzięki wielkie :)